7268 Fruktservis
11 del, BoFajans, 50-tal
Såld: 600 kr
Såldes den 20 april 2015 -
9363 Fruktservis
BoFajans, Gefle, Nagg, 13 del
Såld: 300 kr
Såldes den 28 oktober 2013 -
7450 Fruktservis
6 del, BoFajans + 12 st, assietter, Nittsjö
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2013
3629 Fruktservis
8 del, BoFajans
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2012 -
3117 Fruktservis
12+ 1 del, BoFajans
Såld: 100 kr
Såldes den 30 april 2012 -
5086 Fruktservis
Såld: 950 kr
Såldes den 30 oktober 2006